POMOC OSOBÁM PEČUJÍCÍM O SVÉ BLÍZKÉ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

Pečujete Vy, nebo někdo z vašeho okolí o své blízké? Přemýšlíte, jak skloubit péči o osobu blízkou s pracovními povinnostmi? Nebo jak se rychle vrátit zpět na trh práce? Potřebujete informace, pomoc, radu, nebo si jen s někým popovídat? Přijďte k nám!

7Od 1.1.2017 jsme zahájili realizaci projektu „Péčí o blízké aktivní život nekončí“, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu. Projekt nabízí jak poradenství (odpovědi na otázky týkající se péče o osobu blízkou, tak z oblasti zaměstnanosti), i soubor vzdělávacích, motivačních a aktivizačních aktivit (např. syndrom vyhoření a jak mu předcházet, dovednosti pro trh práce – silné a slabé stránky, odborné kurzy z oblasti pečovatelství – manipulace k osobami s poruchou hybnosti, domácí rehabilitace, alternativní komunikace, apod.).

Aktivity, které jsou zabezpečeny dlouholetými odborníky z praxe, probíhají na ul. Daliborova 22, Ostrava – Mariánské Hory.

logo esfÚčast je bezplatná. Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 

Kontakt: 774 423 441, email: vegrichtova@sociofactor.eu

 

 

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *